Івано-Франківський міський осередок КСУ Івано-Франківський міський осередок КСУ "Станіславів"
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
УВАГА! Сайт //dog-if.at.ua переїхав на http://dog-if.jimdo.com/, залишився форум.
зоологія МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДРЕСИРУВАННЯ СОБАК Корм «HUBERTUS GOLD» УВАГА ПЛЕМОГЛЯД 2014 Перетримка ANF официальный сайт официальный сайт Мікрочіпи ПОЛЮВАННЯ з СОБАКАМИ цуценята вязки вязки

25/08/2012 САС-UA "КУБОК СТАНІСЛАВОВА" м.Івано-Франківськ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Вільні теми » Про різне » приймаєте в сімю?!)))
приймаєте в сімю?!)))
aspirinoДата: Вівторок, 13.01.2015, 14:16 | Повідомлення # 1
Малюк
Група: Перевірені
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
доброго дня форумчани-собаководи!)))   приймайте в сімю!!!  знайомтеся - Гюнтер.   ну і коротка історія, мого життя в ролі людини з собакою.  Довго мріяв про собаку, не мав можливості завести (не був готовий, не був впевнений, що змошу доглядати, виховувати адекватно) но от тепер доріс!!!  появилася в сімї донечка, донечка підросла, і я подумав, що і з собакою мав би справитися!!!  взяли песика моєї мрії - шарпея!!!   взяли дуже спішно, йому був лише 1 місяць! (в подробиці вдаватися не буду), і взяли без документів! пройшли 2 вакцини в потрібний час,виготовили вет. паспорт. ростемо, розвиваємося....   но хочеться рости і розвиватися в компанії інших собак, та їх хозяїнів!!!   по документах ми чупакабра (так, яккрім ветеринарки нічого не маємо) но думаю це не стане перешкодою для нашого спілкування!








Повідомлення відредагував aspirino - Вівторок, 13.01.2015, 14:20
 
ІФМО_КСУ_СТАНІСЛАВІВДата: П`ятниця, 16.01.2015, 23:29 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 1137
Репутація: 6
Статус: Офлайн
aspirino, вітання ))) із задоволенням приймаємо до колективу )))
 
aspirinoДата: Вівторок, 20.01.2015, 13:14 | Повідомлення # 3
Малюк
Група: Перевірені
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
спс!!!!!  ну раз так, то де, і коли ми вигулюємо своїх звірюг!?!?)))))))))))))    жартую!!!       но всерівно маю ще кілька питань!!!!    хто, що може сказати , як у нас в місті з шарпеями справи?!?!  є якісь серйозні представники породи???  і як у нас з кінологами? хочу задати кілька питань, можливо кілька уроків.... а то білагає, як скажені, на повідку дьоргаємося, з повідка відпускати страшно.... на голос вроді реагує нормально, завжди в дома прибігає, і зразу..... но на дворі всерівно є побоювання спускати з повідка. ну і взагалі... треба нам трошки навчитися хорошим манерам!!!!)))))  можете порадити, щось, когось?!?
 
an17Дата: Понеділок, 26.01.2015, 13:20 | Повідомлення # 4
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
тема э дресмайданчик, Вам туди
 
anikaanikaДата: Четвер, 30.06.2016, 00:37 | Повідомлення # 5
Малюк
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
смешной )
 
didanukaДата: Понеділок, 30.09.2019, 10:58 | Повідомлення # 6
Малюк
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Какое милашество!
 
ntoolsuaДата: Четвер, 28.12.2023, 23:01 | Повідомлення # 7
Малюк
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
тут всім раді
 
Форум » Вільні теми » Про різне » приймаєте в сімю?!)))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: