Івано-Франківський міський осередок КСУ Івано-Франківський міський осередок КСУ "Станіславів"
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
УВАГА! Сайт //dog-if.at.ua переїхав на http://dog-if.jimdo.com/, залишився форум.
зоологія МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДРЕСИРУВАННЯ СОБАК Корм «HUBERTUS GOLD» УВАГА ПЛЕМОГЛЯД 2014 Перетримка ANF официальный сайт официальный сайт Мікрочіпи ПОЛЮВАННЯ з СОБАКАМИ цуценята вязки вязки

25/08/2012 САС-UA "КУБОК СТАНІСЛАВОВА" м.Івано-Франківськ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Любомира  
Форум » Оголошення » Інше » БІГЛЬ - знайдено в Карпатах (знайдено собаку)
БІГЛЬ - знайдено в Карпатах
ІФМО_КСУ_СТАНІСЛАВІВДата: Середа, 08.01.2014, 17:05 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 1137
Репутація: 6
Статус: Офлайн
БІГЛЬ (гончак ?) - знайдено в Карпатах
інформація поступила на пошту клуба :
" УВАГА!!! МАКСИМАЛЬНИЙ ПЕРЕПОСТ!!! УВАГА!!! ЗНАЙДЕНО СОБАКУ В ГОРАХ!!!
Сходили ми 3-5 січня на Петрос..
Історія така. Спускаючись з перевалу в Кваси, неподалік "кемпінгу", я побачила між деревами внизу собаку породи Бігль, без ошийника, дуже худу і налякану.. Не підпускала до себе, покусана трохи, обідраний хвіст.. але видно що був ошийник..
Після довгого мого вмовляння піти зі мною вона пройшли майже до Біостаціонару, а потім знов вернулась на те саме місце де я її побачила(( пройшло ще хвилин 30,як вона таки дала себе погладити і дивом почула мої вмовляння і пішла зі мною)) зайшли на біостаціонар, запитати чи часом не їхня.. на що мені відповіли що ні(( але бачили її на днях як вона блукала біля перевалу і ні до кого не йшла.. Порадили її забирати бо багато вовків ,які її просто роздеруть..
Тож тепер шукаємо попередніх власників цього щасливчика..
Собака породи Бігль, дівчинка, молоденька (точний вік сказати не можемо бо вона не дуже любить аби їй в пащу дивились) знайдена 5.01.14 неподалік полонини Шумнески, може хтось чув, знає чи шукає.. думаю не часто таке можна почути..
ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО ПЕРЕПОСТУ!!!!

НЕ МАЄМО МОЖЛИВОСТІ ТРИМАТИ В СЕБЕ(( ТОЖ СПОДІВАЮСЬ ЩО СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗНАЙДЕМО ВЛАСНИКА, А ЯК НІ,ТО НОВИХ ГОСПОДАРІВ!

0638802440, 0967321969 Андрій та 0967321968 Аня"
 
ІФМО_КСУ_СТАНІСЛАВІВДата: Середа, 08.01.2014, 17:34 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 1137
Репутація: 6
Статус: Офлайн


 
an17Дата: Понеділок, 13.01.2014, 23:36 | Повідомлення # 3
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
спитаю по своїх недавно там були
 
Форум » Оголошення » Інше » БІГЛЬ - знайдено в Карпатах (знайдено собаку)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: