Івано-Франківський міський осередок КСУ Івано-Франківський міський осередок КСУ "Станіславів"
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
УВАГА! Сайт //dog-if.at.ua переїхав на http://dog-if.jimdo.com/, залишився форум.
зоологія МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДРЕСИРУВАННЯ СОБАК Корм «HUBERTUS GOLD» УВАГА ПЛЕМОГЛЯД 2014 Перетримка ANF официальный сайт официальный сайт Мікрочіпи ПОЛЮВАННЯ з СОБАКАМИ цуценята вязки вязки

25/08/2012 САС-UA "КУБОК СТАНІСЛАВОВА" м.Івано-Франківськ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Вільні теми » Про різне » Електронний каталог собак: за і проти (Запитання власникам собак щодо цінності нового ресурсу в Інт)
Електронний каталог собак: за і проти
DmytroДата: Субота, 04.04.2015, 15:34 | Повідомлення # 1
Малюк
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Шановні колеги!

Мені порекомендували написати саме на цьому форумі, оскільки, як мене зорієнтували - тут збираються молоді та активні власники собак, які "дружать" із сучасними технологіями.

Минулого року наша проектна команда вирішила створити в Україні новий портал для власників тварин, який би допомагав заводчикам презентувати власних улюбленців в Інтернеті. Теоретично такий ресурс був би однаково цікавим як для заводчиків, так і для потенційних власників тварин. Проте практичний результат, звичайно, ми зможемо побачити тільки через деякий час.

Більш ніж півроку ми працювали над дизайном та функціональною частиною (все готувалось абсолютно "з нуля"), а тепер хотіли би отримати відгуки та оцінки як досвідчених кінологів, так і початківців-власників собак.

Запуск порталу планується в декілька етапів. Ми вже підготували основу для створення електронного каталогу тварин - для кожної зареєстрованої собаки створюється персональна сторінка в Інтернеті, на якій можна розмістити фото, додати інформацію про найближчих родичів, а також обрати актуальний статус улюбленця.

Для того, щоб повністю оцінити ресурс, Ви можете перейти за адресою: www.time4pets.com

Ми відкриті до конструктивної критики та пропозицій по вдосконаленню, адже продовжуємо працювати над ресурсом.

Ви можете надсилати свої зауваження та спостереження на нашу поштову скриньку: themypet@gmail.com

Будемо дуже вдячні Вам! :)


З повагою, Дмитро



Повідомлення відредагував Dmytro - Субота, 04.04.2015, 15:36
 
an17Дата: Субота, 04.04.2015, 17:43 | Повідомлення # 2
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
А яка мета каталогу? Власне кожен власник вже напевно зареєстрований на певних породних форумах, адже у кожного з нас улюблена порода...Для чого ще один портал?
 
DmytroДата: Неділя, 05.04.2015, 12:42 | Повідомлення # 3
Малюк
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Ви праві - на багатьох породних форумах існує власний каталог породи. Проте при більш широкому дослідженні виявилось, що не всі породи мають власні каталоги (це залежить, часто, від того, наскільки популярна порода), більше того - не всі каталоги є міжнародними. Найчастіше українські заводчики користуються російськомовними ресурсами (на яких і родоводи є, і каталоги можуть бути) і дуже рідко - англомовними. Хоча англомовний світ набагато більший. Ми дуже повільно інтегруємось в глобальний світ і за допомогою такого ресурсу хотіли би допомогти нашим спеціалістам зробити це швидше.

Первісний задум такого каталогу полягав в тому, що заводчик створює персональні сторінки для цуценят і тут же має можливість їх виставити на продаж. Після факту купівілі/продажу ці сторінки також переходять новим власникам, утворюючи власну мережу. В результаті заводчик бачить кому він продав цуценят, нові власники можуть додавати фотографії, розповідати про досягнення улюбленця і, при потребі, радитись із своїм заводчиком он-лайн. З часом кожен заводчик отримує цілу мережу людей (звісно тих, які є відкритими для Інтернету), яким він колись продав цуценят. Це формує його рейтинг. Таким чином каталог виконуватиме декілька функцій:
  • дошка оголошень (у вигляді актуального статусу улюбленця);
  • портфоліо заводчика (всі тварини, які були додані як нащадки його улюбленця утворюватимуть власну мережу. З їх власниками буде можливо окремо вийти на зв'язок);
  • міжнародний каталог собак різних порід, в якому можна створити сторінку і для свого улюбленця.

Сьогодні ми робимо тільки перші кроки і нам важливо почути реальні думки спеціалістів
 
an17Дата: Вівторок, 07.04.2015, 10:45 | Повідомлення # 4
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Цитата Dmytro ()
Сьогодні ми робимо тільки перші кроки і нам важливо почути реальні думки спеціалістів
Я не спеціаліст, але для порад є телефон, море людей мають в Фейсі ту саму мережу з власниками, а от через такі сайти продають як раз не кращих цуценят, а ті люди, які розмножують і заробляють гроші. Наприклад, коли я шукав азіата, то на породних форумах мав значний вибір, а ось тепер, коли розібрався в породі, знаю що найкращих цуциків не знайдеш в неті...а тільки через відомих людей, а так це звичайна дошка продаж
 
an17Дата: Вівторок, 07.04.2015, 10:45 | Повідомлення # 5
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Цитата Dmytro ()
Сьогодні ми робимо тільки перші кроки і нам важливо почути реальні думки спеціалістів
Я не спеціаліст, але для порад є телефон, море людей мають в Фейсі ту саму мережу з власниками, а от через такі сайти продають як раз не кращих цуценят, а ті люди, які розмножують і заробляють гроші. Наприклад, коли я шукав азіата, то на породних форумах мав значний вибір, а ось тепер, коли розібрався в породі, знаю що найкращих цуциків не знайдеш в неті...а тільки через відомих людей, а так це звичайна дошка продаж
 
Форум » Вільні теми » Про різне » Електронний каталог собак: за і проти (Запитання власникам собак щодо цінності нового ресурсу в Інт)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: