Івано-Франківський міський осередок КСУ Івано-Франківський міський осередок КСУ "Станіславів"
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
УВАГА! Сайт //dog-if.at.ua переїхав на http://dog-if.jimdo.com/, залишився форум.
зоологія МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДРЕСИРУВАННЯ СОБАК Корм «HUBERTUS GOLD» УВАГА ПЛЕМОГЛЯД 2014 Перетримка ANF официальный сайт официальный сайт Мікрочіпи ПОЛЮВАННЯ з СОБАКАМИ цуценята вязки вязки

25/08/2012 САС-UA "КУБОК СТАНІСЛАВОВА" м.Івано-Франківськ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Любомира  
Форум » Оголошення » Інше » ЛАБРАДОР В ДОБРІ РУКИ
ЛАБРАДОР В ДОБРІ РУКИ
ЛюбомираДата: Вівторок, 24.02.2015, 23:29 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 3366
Репутація: 7
Статус: Офлайн
Віддам безкоштовно палевого (жовтого) кобеля породи лабрадор. Умови віддачі :
1 - проживання ТІЛЬКИ у м.Івано-Франківську. Рішення забрати собаку приймає уся сімя, а не одна людина.
2 - підписаний договір про передачу собаки з чітко прописаними умовами
3 - ОБОВЯЗКОВА кастрація собаки (пес породний та гарний, але племінне розведення обійдеться і без нього)
4 - окрім обовязкових прививок та глистогонки пес потребує ветеринарного обстеження та ймовірного курсу лікування. Внаслідок недбальства "господаря" пес довший час знаходився на вулиці і потребує реабілітації - якісного корму і тд.
5 - пес знаходиметься під ОБОВЯЗКОВИМ моїм та волонтерським патронатом. При небхідності допоможу з вихованням та порадами по утриманню.

тел. 099 00 31 095, 097 18 75 053

П.С. Щоб не повторюватись багато разів - даний пес вже став "жертвою" людських захцянок та модної породи, недбалого відношення та безвідповідальності. Собака - це не лише аватарка в Вк. Лабрадор - це не пафос і престиж, а щоденний обовязок вигуляти та якісно накормити, доглянути та забезпечити комфорт. Лабрадор - великий активний пес, що потребує фізичного навантаження та активних ігор, дресирування. Лабрадор - це фінансові затрати по утриманню, при сьогоднішніх цінах це не менше 1000 грн/місяць (корм, прививки, вітаміни, дрессура, амуніція - цей список безкінечний). Перед тим, як приймати рішення завести великого собаку породи Лабрадор - прошу реально оцінити свої можливості.


Івано-Франківський міський осередок КСУ "СТАНІСЛАВІВ"
секретар - тел. +38 099 00 31 095, +38 097 18 75 053
 
ЛюбомираДата: Вівторок, 24.02.2015, 23:32 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 3366
Репутація: 7
Статус: Офлайн
Фото, зроблене рік назад. Зараз собака худий та має виражену запущену форму алергічної піодермії (бедра, хвіст, лапи)



Івано-Франківський міський осередок КСУ "СТАНІСЛАВІВ"
секретар - тел. +38 099 00 31 095, +38 097 18 75 053
 
an17Дата: Четвер, 05.03.2015, 14:23 | Повідомлення # 3
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Цитата Любомира ()
(корм, прививки, вітаміни, дрессура, амуніція - цей список безкінечний).
ось з цим категорично не згоден, здорова собака проживе і без всього цього, інакше для чого тоді пес?
 
ЛюбомираДата: Середа, 11.03.2015, 11:12 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 3366
Репутація: 7
Статус: Офлайн
Я не розумію Вашого посту. 

Як пес, навіть самий здоровий, може прожити без корму - сушка чи натуралка (без різниці) ? Прививки - як на мене обовязковий пункт. Хвороби та інфекції  ніхто не відміняв. Вітаміни - ну ладно, збалансоване харчування це заміщує. Дресура - собака, що все життя теліпатиметься на рулетці - не зручний. Власник має докласти зусиль, щоб знайти спільну мову з дорослим вже псом. Амуніція - ну не старий же пасок зачіпати на собаку, потрібні і ошийник і поводок, і стропа, рулетка, жетон, миски, підстилки, апорти, іграшки ... Як на мене безкінечний список із розряду "щоб ще прикупити собаці?" )))


Івано-Франківський міський осередок КСУ "СТАНІСЛАВІВ"
секретар - тел. +38 099 00 31 095, +38 097 18 75 053
 
ЛюбомираДата: Середа, 11.03.2015, 11:15 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 3366
Репутація: 7
Статус: Офлайн
LARGO Street Walker - home sweet home ))) Ларго вдома )))





Івано-Франківський міський осередок КСУ "СТАНІСЛАВІВ"
секретар - тел. +38 099 00 31 095, +38 097 18 75 053
 
an17Дата: Середа, 18.03.2015, 19:38 | Повідомлення # 6
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Цитата Любомира ()
ну не старий же пасок зачіпати на собаку, потрібні і ошийник і поводок, і стропа, рулетка, жетон, миски, підстилки, апорти, іграшки ...
хіба без цього всього любити собаку не можна?
собака без підстилки не проживе?....про корм мови не було)
 
an17Дата: Середа, 18.03.2015, 19:41 | Повідомлення # 7
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
та і корм 1000 грн, 1 кг рубця 13 грн, не думаю що більше 1 кг в день лабр потягне, то є 400 грн...уже не так страшно....а вітамінів там тьма тьмуща)....Собака для людини, а не людина для собаки...якось так
 
ЛюбомираДата: П`ятниця, 20.03.2015, 22:21 | Повідомлення # 8
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 3366
Репутація: 7
Статус: Офлайн
an17, мені навіть важко вам передати, скільки народу злетілося на дармового лабрадора. Мені хіба ще лінивий не позвонив, і 75% дзвінків - повний неадекват.

- Добрий день ! Ми з міста N., як ви нам його передасте ? 
- Загорну в газету і передам автобусом. А краще просто назвіть свою адресу - він вже пакує чемодани і виходить. Чекайте.

На мої нагадування, що вартість харчування для собаки вагою 40-45 кг потрібно забивати у бюджет сімї - і ціна все ж ближче до 1000 грн :
- Ви не переживайте, у мене вдома є що дати їсти псові !
- Що ? Пательня смаженої картоплі ? Пса немає - а їсти йому є що дати ? Мішечок роял каніну на випадок війни прикупили ?

Люди мають розуміти, що утримання любого пса - дороге задоволення. Ошийник, поводок, дресирування, годування, прививки - ну ніяк не 400 грн. Моя 8 кг терєрша коштує мені в місяць більше .... Я не прививаю її щомісяця, але іграшки, апорти, сушені вкусняшки, шампунька, качка ... про ціну виставок скромно мовчу, бо відносно цього собаки це не актуально.

- Моя дитина хоче-хоче-хоче лабрадорчика !
- Дитина не може керувати великим собакою без нагляду батьків, їх участь є обовязковою.
- Ну це ж лабрадор, вони ідеальні няньки !

і тд, і тп.

Я не шукала, куди зіпхати як виявилося проблемного пса. Рік назад він вже попав у неблагополучні руки, шлявся по місту, схуд, отримав рани і алергію вкупі. Я не хочу ловити цього бідного пса по Франківську, і щоразу ще в гіршому стані.
На секундочку, утримання і лікування цього собаки коштувала гурту породників 1200 грн за 15 днів, і це при врахуванні того, що перетримка була безкоштовна. Кастинг пройдено, і Ларго тепер вдома - у найкращому домі і у найкращих руках. Собака вже здоровий, чистий, добре годований, має нову амуніцію, з ним гуляють і займаються. Все буде ок.


Івано-Франківський міський осередок КСУ "СТАНІСЛАВІВ"
секретар - тел. +38 099 00 31 095, +38 097 18 75 053
 
an17Дата: Неділя, 22.03.2015, 20:49 | Повідомлення # 9
Робочий
Група: Перевірені
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я тільки за, хай буде все ОК, але на мою скромну думку, все ж таки багато преебільшення, так виходить, що собака це показник еліт класу, для людей з доходами огого...але саме і більшість таких людей не дивиться за собакою....статус...статус. А на рахунок смаженої картоплі))) Мій наприклад вмирає без кислої капусти і хліба. А собаки в горах чабанські на яких кормах ростуть...ягнята то ніхто не забиває в день для собачого живлення....Але це мої скромні думки) І до речі дорослий азіат в день зїдає до 1-1, 5 кг рубця...і все...плюс 1 день не годувати...самий бюджетний пес як я подивлюся)
 
Форум » Оголошення » Інше » ЛАБРАДОР В ДОБРІ РУКИ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: